[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Human Priest PRIJAT

Human Priest PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Re: Human Priest

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 20:06

Gramble píše:
Kresek píše:som sa chcel spytat to iste co pashaa :D len ma zaujima, preco nemas 7,5% haste. Jednou z moznosti u priesta je 7,5% haste s5% haste raid buffom koli extra ticku renew, alebo ides cisto haste. ty nemas ani jedno.

Nemusíš mít 7.5 na další renew tick, stačí ti 4.11%, pokud máš další z talentů (3%) a z raidu (5%). Ale samozřejmě u holy je víc haste jedině k dobru.

Blugwine, zmiňuješ askmrrobot.com, ale vždyť ty nemáš talenty podle tohodle webu...? Jak to tedy je? Abys rozuměl, potřebujeme do guildy člověka, který se ve své postavě vrtá, snaží se být co možná nejlepší, navíc který je ochotný upravit spec dle potřeb raidu, dokáže si svůj build obhájit atp. Jelikož je tohle místo, kde nás o tom musíš přesvědčit, tak se tu ptáme :)))
Hlavní slovo budou mít stejně oficíři healu.

Zkusím to prozatím nějak v sumě:

1. proč máš aktuální talent strom pro holy?
2. co prioritizuješ v gearu pro svůj spec
3. jak moc si schopný dotáhnout obě profese abys čerpal z jejich výhod?
4. co očekáváš (konkrétně) po tvém případném přijetí do guildy co se týká raidů

zbytek později
Holy Strom mam udelan podle sebe :) Mam ho protoze me bavi a chci si udelat i shadow gear. Profese dotahnu dokonce neni problem, je to docela nuda no. Ale jestli to je potreba dotahnu je na full. Ja zatim ocekavam jen dobrou komunitu lidi, na raidy vim ze me hned nevemete.. Na raidy se pripravuju poradne jak jsem psal mam na to specialni web kde sjou pekne videotaktiky.

Me zajima proc takove vyptavky? :D jak vidim u ostatnich orihlasek jsou odpovedi ve tvaru jsem pro/proti. a tady .. Jen dotaz :)
Blugwin

Příspěvekod ambrus » 10 lis 2011, 20:12

At se nerekne zesem nic nenapisu jako GM.Takze gear neni nic moc ale vdnesni dobe sehnat veci je otazka tejdne.Jak ctu tak pises ze jsi odesel po neschodach v R2 za pomluvy a ze se svadelo vse na heal.No unas panuje to same i kdyz posledni dobou na heal hazu jen jejich chubu ale proste to berou a vduchu si rikaj zesem trouba.Ber to tak ze heal je a bude vzdy jako prvni na rana pokom se kazdej otaci a to plati vsude takze jak jeto problem tak proste unas stesti nehleej jak ne tak dal.Budu hrozne rad kdyz napises odpovedi na Gramble otazky neni to zete nechceme ale jeto jen takova procedura.Jinak ja nejsem nejak proti te prubnout na farme ale zme strany je taky podminka dobrat a sehnat veci ktere muze sehnat kazdej.Jinak sem jeste napis co chce Gramble a pockej si co sem napise Arch nebo Amfi
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 20:25

1. proč máš aktuální talent strom pro holy? Protoze me Bavi a docela s bim umim. Podle me
2. co prioritizuješ v gearu pro svůj spec : je mi to trapne ale asi nevim co znamena prioritizuješ :D Jestli bys moh napsat nejak jinak.
3. jak moc si schopný dotáhnout obě profese abys čerpal z jejich výhod? Dotahnu je na FULL jestli to bude potreba, jak rikam expil jsem pomoci RaF a tam sem nestihal skillit profese 1dung=3,4 levly.
4. co očekáváš (konkrétně) po tvém případném přijetí do guildy co se týká raidů: ocekavam spis dobrou komunitu lidi..

ambrus píše:At se nerekne zesem nic nenapisu jako GM.Takze gear neni nic moc ale vdnesni dobe sehnat veci je otazka tejdne.Jak ctu tak pises ze jsi odesel po neschodach v R2 za pomluvy a ze se svadelo vse na heal.No unas panuje to same i kdyz posledni dobou na heal hazu jen jejich chubu ale proste to berou a vduchu si rikaj zesem trouba.Ber to tak ze heal je a bude vzdy jako prvni na rana pokom se kazdej otaci a to plati vsude takze jak jeto problem tak proste unas stesti nehleej jak ne tak dal.Budu hrozne rad kdyz napises odpovedi na Gramble otazky neni to zete nechceme ale jeto jen takova procedura.Jinak ja nejsem nejak proti te prubnout na farme ale zme strany je taky podminka dobrat a sehnat veci ktere muze sehnat kazdej.Jinak sem jeste napis co chce Gramble a pockej si co sem napise Arch nebo Amfi

Jo to taky beru ze se vse haze na Heal, ale tam to uz bylo moc, napriklad v nedeli jsme progressovali ragnarose, 1 hunt chcipne protoze na nej rag hodi to kladivo sulfurass neco. A nakonci jsem za to moh ja. proste hole uz bylo smesny. Pripojim se na TS3 a slysim jak me pomlouvaj ze jsem ho neuhealoval. Prostetohle je moc. Ani to ze hazou vse na Heal mi az zas tak nevadi, ale pomluvy za zady tohle me stve nejvic, GuM me proignoroval kdyz jsem mu vse vysvetlil tak moje reakce byla proste Leave.. Nemam tam co delat.
Blugwin

Příspěvekod Gramble » 10 lis 2011, 20:47

Blugwin píše:1. proč máš aktuální talent strom pro holy? Protoze me Bavi a docela s bim umim. Podle me
2. co prioritizuješ v gearu pro svůj spec : je mi to trapne ale asi nevim co znamena prioritizuješ :D Jestli bys moh napsat nejak jinak.
3. jak moc si schopný dotáhnout obě profese abys čerpal z jejich výhod? Dotahnu je na FULL jestli to bude potreba, jak rikam expil jsem pomoci RaF a tam sem nestihal skillit profese 1dung=3,4 levly.
4. co očekáváš (konkrétně) po tvém případném přijetí do guildy co se týká raidů: ocekavam spis dobrou komunitu lidi..

K té jedničce bych čekal spíš vysvětlení proč nemáš 3 body na haste, proč nemáš Body and Soul místo Rapid Renewal atp, prostě trochu popsanou úvahu, jak si došel k těmhle talentům.
K dvojce - co je podle tebe důležité v daném specu
3 - určitě je dotáhni ať už přihláška dopadne jakkoliv
Gramble
Oficír

Předchozí

Zpět na Úvod&Registrace