[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Enha Shaman - PRIJAT

Enha Shaman - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Re: Enha Shaman

Příspěvekod Hasteron » 16 zář 2011, 12:13

=>Edik: k těm raidum přiznavam že jsem byl blbej a zustal jsem s kamošem v guildě na Burning Legion. Takže jsem se musel strkat do pugu. jinak na WOTLK jsem se dostal 2 bose před LK. Ulduar tak to jsem chodil taky jen s pugama (stale jeste BL) a tam jsem se nedostal dal než prvni usek+ kousek dovnitř. Taktyky jsem vždy zvladal s klidem.Jinak řikal jsem že se klidně přizpusobim Guildě a jelikož mi bylo řečeno že by jste chtěly ENHA tak jsem řekl že enha mam ale musim dobrat gear.

=>všem. jinak děkuju a pokusim se vas nezklamat :D

PS.: Jak jsem řikal musim k dědovi na narozeniny takže hned v neděli se do toho plně pustim.
Hasteron

Re: Enha Shaman

Příspěvekod Hasteron » 16 zář 2011, 12:42

=>Brana: No na rukavice zatim použiju Greater Expertice (pač mi chybí něco malo do capu) a na nohy no nejspiše agilitu na DMG jak na MELEE tak SPELL (mental quickness) . Pak mam v planu to držet na HIT a EXP capu a pote AGI popřipadě MASTERKA.
Hasteron

Re: Enha Shaman - PRIJAT

Příspěvekod Frouzo » 18 zář 2011, 19:30

Ahoj,
rád bych uvedl na pravou míru to, jak se Hasteron vyjadřuje o naší guildě, o mne jako Guild Leadrovi a proč z naší guildy odešel.

Do naší guildy se dostal díky tomu, že u nás měl RL kamarády. Proto jsme ho začali brát i na raidy. Záhy se ukázalo, že neumí vůbec nic, ale doufali jsme, že na sobě zapracuje. Celkově jde charakterizovat tohoto člověka jako hráče s malým zájmem, bez schopnosti delšího soustředění.

Několikrát se dokonce stalo, že se při raidu věnoval jiným záležitostem, což bez ostychu prezentoval i na TS (Dotáhl to až tak daleko, že při raidu hrál Minecraftu – ověřeno adminem MC serveru). Vrcholem bylo zjištění, že nechává umírat raid, protože na to v daný moment údajně neměl náladu a chtěl healovat pouze tanka.

Po nějaké době se opakovaně nedostavoval na jim potvrzené raidy bez předchozího upozornění.

Proto byl vzhledem k jeho chování a výkonu na raidech dočasně vyřazen z primární raidovací skupiny, což emočně nezvládl a s velkým nadáváním v guild chatu odešel z guildy.
Jestli ho do guildy vezmete nebo ne je samozřejmě čistě na vás, ale u nás má hráč jeho typu už dveře zavřeny.

Frouzo

More Drama Please - Guild Leader
Frouzo

Příspěvekod BranMakMorn » 18 zář 2011, 20:02

hm dekuji ti, do g jsem ho uz invitnul ale jeste se domluvim s officiry co maji melee a gm jeslti ho v g nechame a dame mu sanci nebo ne...
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Gramble » 18 zář 2011, 21:10

Frouzo píše:Ahoj,
rád bych uvedl na pravou míru to, jak se Hasteron vyjadřuje o naší guildě, o mne jako Guild Leadrovi a proč z naší guildy odešel.

Do naší guildy se dostal díky tomu, že u nás měl RL kamarády. Proto jsme ho začali brát i na raidy. Záhy se ukázalo, že neumí vůbec nic, ale doufali jsme, že na sobě zapracuje. Celkově jde charakterizovat tohoto člověka jako hráče s malým zájmem, bez schopnosti delšího soustředění.

Několikrát se dokonce stalo, že se při raidu věnoval jiným záležitostem, což bez ostychu prezentoval i na TS (Dotáhl to až tak daleko, že při raidu hrál Minecraftu – ověřeno adminem MC serveru). Vrcholem bylo zjištění, že nechává umírat raid, protože na to v daný moment údajně neměl náladu a chtěl healovat pouze tanka.

Po nějaké době se opakovaně nedostavoval na jim potvrzené raidy bez předchozího upozornění.

Proto byl vzhledem k jeho chování a výkonu na raidech dočasně vyřazen z primární raidovací skupiny, což emočně nezvládl a s velkým nadáváním v guild chatu odešel z guildy.
Jestli ho do guildy vezmete nebo ne je samozřejmě čistě na vás, ale u nás má hráč jeho typu už dveře zavřeny.

Frouzo

More Drama Please - Guild Leader

Názor, který není anonymní, je vždycky ceněný.

Pro oficíry - zvažte, jestli líp neprověřovat to, co nám tu někdo napíše, možná nechat si nějaký čas na ověření skutečností, Frouza se dal nakontaktovat ingame např
Na druhou stranu pokud je Hasteron už přijatý, měl by dostat šanci se projevit, zda se poučil a je týmovým hráčem nebo ne. Při aktuálním stavu raidu je na první pohled jasné, zda daný člobrda dělá co má, nebo se fláká.
Gramble
Oficír

Příspěvekod BranMakMorn » 18 zář 2011, 21:42

Gramble píše:Názor, který není anonymní, je vždycky ceněný.

Pro oficíry - zvažte, jestli líp neprověřovat to, co nám tu někdo napíše, možná nechat si nějaký čas na ověření skutečností, Frouza se dal nakontaktovat ingame např
Na druhou stranu pokud je Hasteron už přijatý, měl by dostat šanci se projevit, zda se poučil a je týmovým hráčem nebo ne. Při aktuálním stavu raidu je na první pohled jasné, zda daný člobrda dělá co má, nebo se fláká.

Prijat byl proto, ze to nekdo zminil na TS a zadny melee officir nebyl online a prihlaska byla locknuta. kazdopadne sem ho prijal ja a mel sem pockat az si to vyridi ti co maji. Dal ej tu otazka jak on se smiri se svou pozici v raidu, protoze ten gear ma tragicky a uz odsud odesli lepsi enha shamani ze se nedostali do raidu
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Hasteron » 18 zář 2011, 21:53

Taky bych se rad alespon trochu vyjadřil. Nechci aby se tu kvuli mě všichni hadali, ale byl bych rad kdyby jste si o Frouzovi taky něco zjistily. Ano odešel jsem kvuli němu pač jeho postoj ohledně spravovani Guildy nejni zrovna nejlepší. Ale taky jsem se v teto přihlašce o naši guildě nezmiňoval protože v ni hrajou i mi kamaradi. Chtěl bych aby jste to vzaly v potaz děkuju.
Hasteron

Příspěvekod BranMakMorn » 18 zář 2011, 21:57

Hasteron píše:Taky bych se rad alespon trochu vyjadřil. Nechci aby se tu kvuli mě všichni hadali, ale byl bych rad kdyby jste si o Frouzovi taky něco zjistily. Ano odešel jsem kvuli němu pač jeho postoj ohledně spravovani Guildy nejni zrovna nejlepší. Ale taky jsem se v teto přihlašce o naši guildě nezmiňoval protože v ni hrajou i mi kamaradi. Chtěl bych aby jste to vzaly v potaz děkuju.

vzdy je dobre vedet koho sme vzali do g, treba to ze mas prave vsechny kamose v g ze ktere si odesel, znaci to ze jestli oni treba nekdy g zmeni pujdes za nimi, dale napsal ze jeho vedeni neni nejlepsi ale neuvest proc to tak je a anejlepe jak to resit muze znamenat ze jen placas abys nebyl za toho za koho jsi prezentovan.

kazdopadne bych byl rad abys to rozvedl
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Funinqa » 18 zář 2011, 22:08

locknute to bylo protoze se faros shoper vyjadrili za

ja myslím že nejlepší je poděkovat Frouzovi za informace ale Hasteronovi bych u nás dal šanci, aby si reputaci u naší guildy vybudoval sám

ono se brzy ukáže
Funinqa
Administrátor

Příspěvekod Hasteron » 18 zář 2011, 22:28

=>Brana: nerad piši pač s tim ma trochu proble ale jsem ochotnej to prodiskutovat na TS. Haste
Hasteron

PředchozíDalší

Zpět na Úvod&Registrace